Категории
Поступление
64207AFHD (Gold)
2 152 грн.
64207AFHD (Black)
2 152 грн.
64207AFHD (Silver)
2 152 грн.

МОНТАЖ СИСТЕМ ВІДЕОНАГЛЯДУ

 

Домосистемс - це висококваліфіковані спеціалісти, які спроектують, встановлять та налаштують під Ваші потреби системи відеонагляду на об'єкті будь-якої складності. Ми працюємо з сучасним обладнанням, знаємо тонкощі і особливості роботи з обладнанням різних виробників. Монтаж системи відеоспостереження може бути здійснений лише за 1 день.

Встановивши відеоспостереження Ви зможете переглядати зображення з камер відеоспостереження через мобільний телефон, планшет або комп'ютер.

Вам необхідно всього лиш подзвонити і викликати нашого фахівця для обстеження об'єкта контролю. Наш інженер оцінить всі технічні параметри приміщення або периметра, включаючи охоплення по площі, висоту будівель і споруд, наявність перешкод і заборів, комунікаційні схеми і планування (з чітким розмежуванням локацій, входу і виходу). Також на цьому етапі узгоджуються місця розташування відеокамер, відеореєстратора, проходження кабельних трас.

Наш менеджер оперативно підготує комерційну пропозицію зі схемою монтажу і вже через кілька годин наші майстри проводитимуть інсталяцію у Вас на об'єкті

 

Новости

Розумні штори - Розумний дім DOMOS

29.12.2021

Розумні штори дозволять Вам з легкістю автоматизувати подачу світла в Вашу квартиру, офіс чи будинок і вико ..


Читать далее...

Автоматизація розпашних воріт - Керування з розумного дому DOMOS

03.11.2021

Автоматизувавши ворота через систему розумного дому DOMOS Ви зможете віддалено відкривати ворота, своїм гос ..


Читать далее...

Посмотреть все