Категории
Поступление
64207AFHD (Gold)
2 152 грн.
64207AFHD (Black)
2 152 грн.
64207AFHD (Silver)
2 152 грн.

ІНСТАЛЯЦІЯ СИСТЕМ "РОЗУМНОГО ДОМУ"

 

Початок створення системи «Розумний дім», зазвичай, розпочинається на етапі формування ідеї помешкання, коли з’являється розуміння, які інженерні системи будуть встановлені в будинку. Тому чим раніше клієнт до нас звертається, тим якіснішою виходить система, а часто і з меншими затратами. 

Домосистемс, маючи багаторічний досвід в проектуванні, монтажі, обслуговуванні різноманітних інженерних систем для безпеки та комфорту, врахує всі побажання клієнта для найзручнішого, найбезпечнішого та найекономнішого створення і використання готової системи. Встановивши системи опалення, освітлення, безпеки, сигналізації, відеонагляду, автоматизувавши ворота, ролети, штори, полив газону, басейн і т.п. завдяки системі Розумний дім ми об’єднуємо все це в єдиний організм, налаштовуємо користувачу максимально зручний спосіб контролю та керування частинами будинку та їх системами та обладнанням (через телефон, планшет, панелі, вимикачі, автоматичні сценарії тощо). Як в процесі створення системи так і з часом, в процесі використання, ми завжди на зв’язку з клієнтом і готові оперативно йому допомогти.

Обираючи нашу компанію для встановлення системи Розумний дім – Ви отримуєте єдину сервісну службу для всіх Ваших інженерних систем, пов’язаних між собою Розумним домом!

Новости

Розумні штори - Розумний дім DOMOS

29.12.2021

Розумні штори дозволять Вам з легкістю автоматизувати подачу світла в Вашу квартиру, офіс чи будинок і вико ..


Читать далее...

Автоматизація розпашних воріт - Керування з розумного дому DOMOS

03.11.2021

Автоматизувавши ворота через систему розумного дому DOMOS Ви зможете віддалено відкривати ворота, своїм гос ..


Читать далее...

Посмотреть все