Категории
Поступление
64207AFHD (Gold)
2 152 грн.
64207AFHD (Black)
2 152 грн.
64207AFHD (Silver)
2 152 грн.

РЕМОНТ, СЕРВІС КОНДИЦІОНЕРІВ

Компанія «ДОМОСИСТЕМС» виконує професійний ремонт та сервісне обслуговування різних систем кондиціонерів, серед яких побутові кондиціонери, офісні спліт-системи та інші види приладів кондиціонування.
 
Сервісне обслуговування кондиціонерів - це комплекс робіт, які не пов'язані із заміною основних вузлів і комплектуючих. Наша компанія надає всі види послуг по сервісному обслуговуванню кондиціонерів практично всіх моделей і виробників. Фахівці нашої компанії проводять повну діагностику, заміряють тиск холодоагенту, виконують дозаправку, повністю очищають внутрішній і зовнішній блоки від бруду і пилу. При виявленні будь-яких поломок ми обов'язково акцентуємо увагу замовника і усуваємо всі несправності після повного узгодження обсягу робіт. До технічного обслуговування ми приступаємо після повної комплексної діагностики кондиціонера і точного з'ясування його технічного стану. Також ви можете замовити разове технічне обслуговування в разі будь-яких порушень в роботі спліт-системи ..

 
    КОМПЛЕКСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ КОРПОРАТИВНИХ КЛІЄНТІВ

Крім індивідуальних ремонтів сервісний центр приймає на себе зобов'язання по абонентському (договірному) обслуговування обладнання.
Кліматична техніка вимагає своєчасного обслуговування. Наприклад, кондиціонери можуть вийти з ладу через несвоєчасну профілактики і дозаправку фреону, для того, щоб уникнути подібних поломок, що призводять до дорогого ремонту, більшість фірм-виробників техніки настійно рекомендують проводити профілактичні заходи, що дозволяють усунути несправність до раптової зупинки устаткування. Уклавши договір на подібне обслуговування, Ви отримуєте можливість підтримки свого обладнання завжди в робочому стані.

 

Новости

Розумні штори - Розумний дім DOMOS

29.12.2021

Розумні штори дозволять Вам з легкістю автоматизувати подачу світла в Вашу квартиру, офіс чи будинок і вико ..


Читать далее...

Автоматизація розпашних воріт - Керування з розумного дому DOMOS

03.11.2021

Автоматизувавши ворота через систему розумного дому DOMOS Ви зможете віддалено відкривати ворота, своїм гос ..


Читать далее...

Посмотреть все