Категории

МОНТАЖ АВТОМАТИКИ ВОРІТ

Думаєте, монтаж автоматичних систем це просто і доступно кожному? Як не голослівно це звучить, але це не так! ⚠ 

Рекламні ролики та відео інструкції показують всю простоту в якій укладено безліч факторів з якими не професіонал просто не зможе впоратися! На реальному об'єкті при монтажі виникає така кількість проблем, що у більшості клієнтів просто не вистачить досвіду завершити розпочату роботу! Приховані недоліки і геометричні дефекти, проблеми з електрикою і Ваш головний біль!

Це лише мала частина списку проблем з якими прийдеться зіткнутися. Не витрачайте свої сили і нерви! Телефонуйте нам і наші фахівці Вам допоможуть!

✅ Професійний сервіс по монтажу, налаштуванню та сервісному обслуговуванню. Всі роботи проводяться професіоналами, з необхідною кваліфікацією і досвідом робіт з конкретним обладнанням.

✅ На складі компанії наявні всі необхідні матеріали, запчастини і професійне монтажне обладнання! Бригади фахівців оснащені повним комплектом сучасного обладнання та інструментів для проведення якісних монтажних робіт!

✅ Уважне ставлення до деталей і побажань клієнта, передбачає індивідуальний підхід у виборі комплектуючих і автоматики для кожного конкретного випадку з урахуванням всіх передбачуваних критеріїв використання!

✅ Залежно від типу монтажних робіт, віддаленості об'єкта та додаткових параметрів наші менеджери запропонують найоптимальнішу ціну! $  

 

 

Новости

Налаштування автоматики відкатних воріт

21.09.2021

Для власників заміських будинків, відкатні ворота з автоматикою на сьогодні є незамінним елементом при буді ..


Читать далее...

Безпровідна сигналізація

15.09.2021

В попередніх постах ми розповідали про типи систем охорони. Зараз розглянемо гібридний вид сигналізації - б ..


Читать далее...

Посмотреть все