Категории
Поступление
64207AFHD (Gold)
1 899 грн.
64207AFHD (Black)
1 899 грн.
64207AFHD (Silver)
1 899 грн.

МОНТАЖ АВТОМАТИКИ ВОРІТ

Думаєте, монтаж автоматичних систем це просто і доступно кожному? Як не голослівно це звучить, але це не так! ⚠ 

Рекламні ролики та відео інструкції показують всю простоту в якій укладено безліч факторів з якими не професіонал просто не зможе впоратися! На реальному об'єкті при монтажі виникає така кількість проблем, що у більшості клієнтів просто не вистачить досвіду завершити розпочату роботу! Приховані недоліки і геометричні дефекти, проблеми з електрикою і Ваш головний біль!

Це лише мала частина списку проблем з якими прийдеться зіткнутися. Не витрачайте свої сили і нерви! Телефонуйте нам і наші фахівці Вам допоможуть!

✅ Професійний сервіс по монтажу, налаштуванню та сервісному обслуговуванню. Всі роботи проводяться професіоналами, з необхідною кваліфікацією і досвідом робіт з конкретним обладнанням.

✅ На складі компанії наявні всі необхідні матеріали, запчастини і професійне монтажне обладнання! Бригади фахівців оснащені повним комплектом сучасного обладнання та інструментів для проведення якісних монтажних робіт!

✅ Уважне ставлення до деталей і побажань клієнта, передбачає індивідуальний підхід у виборі комплектуючих і автоматики для кожного конкретного випадку з урахуванням всіх передбачуваних критеріїв використання!

✅ Залежно від типу монтажних робіт, віддаленості об'єкта та додаткових параметрів наші менеджери запропонують найоптимальнішу ціну! $  

 

 

Новости

Розумні штори - Розумний дім DOMOS

29.12.2021

Розумні штори дозволять Вам з легкістю автоматизувати подачу світла в Вашу квартиру, офіс чи будинок і вико ..


Читать далее...

Автоматизація розпашних воріт - Керування з розумного дому DOMOS

03.11.2021

Автоматизувавши ворота через систему розумного дому DOMOS Ви зможете віддалено відкривати ворота, своїм гос ..


Читать далее...

Посмотреть все