Категории
Поступление
64207AFHD (Gold)
2 152 грн.
64207AFHD (Black)
2 152 грн.
64207AFHD (Silver)
2 152 грн.

Безпровідна сигналізація

Безпровідна сигналізація

В попередніх постах ми розповідали про типи систем охорони. Зараз розглянемо гібридний вид сигналізації - безпровідна в поєднанні з провідними ⚡️ датчиками руху.

Для роботи бездротової сигналізації встановлюємо централь (хаб) Ajax Hub, а також детектори руху, відкриття вікон і дверей, пульти постановки на сигналізацію ⌨️, сирени і т.п.
Центральний блок призначається для того, щоб отримувати відгуки від датчиків, що відбувається кожні кілька секунд, забезпечуючи максимально оперативну реакцію на будь-які непередбачені ситуації.

 

­✅ ­Зв'язок з безпровідними датчиками здійснюється по зашифрованому радіоканалу Jeweller.

­✅ ­А з провідними - завдяки встановленому модулю інтеграції Ajax Multitransmitter.


Крім функцій охорони, система просто і швидко розширює можливості іншими функціями безпеки за допомогою побутових і охоронних сповіщувачів: детекторів затоплення, герконів, датчиків витоку газу, пожежних датчиків розбиття скла тощо.
При спрацьовуванні одного з детекторів централь (хаб), вмикає сирену і відправляє повідомлення на мобільний телефон користувача, або додзвонюється до користувача на запрограмований номер ☎️, а також повідомляє про неполадки, такі як: відключення зовнішнього живлення, відсутність відповіді від датчика, сильні шуми і перешкоди в радіоканалі, низький рівень заряду в датчиках.
Бездротовою сигналізацією Ajax можна керувати з планшета, смартфона чи персонального комп'ютера.

❗ Важливим є те, що при відключенні Wi-Fi, оповіщення відправляються через GSM-канал, а при відключенні електрики, акумулятора цілком достатньо для стабільної роботи протягом 16 годин. Надсучасна бездротова система охорони стане відмінним рішенням для забезпечення контролю за об'єктом.

—————————————————

Є питання? Телефонуйте 0-800-75-75-01 чи пишіть нам в особисті повідомлення і ми надамо Вам кваліфіковану консультацію ℹ️.

—————————————————

Щоб бути ближче до нашої компанії та найшвидше дізнаватись наші новини, ласкаво просимо підписатись на наші сторінки:

https://www.instagram.com/domosystems/

https://www.youtube.com/ДомосистемсЧеркаси

https://www.facebook.com/domosistems

https://www.facebook.com/Domos.systems