Категории
Поступление
64207AFHD (Gold)
1 899 грн.
64207AFHD (Black)
1 899 грн.
64207AFHD (Silver)
1 899 грн.

⚠️ Що потрібно знати при встановленні кондиціонера ❄️

⚠️ Що потрібно знати при встановленні кондиціонера ❄️

Щоб з кондиціонером не виникало проблем, і він довго працював, його необхідно встановити  правильно ✅.
Придбавши кондиціонер, слід подбати про професійний монтаж, так як необхідно знати техніку монтажу, щоб уникнути додаткових витрат.
 
Кондиціонери бувають:
1️⃣ Моноблочні (мобільні і віконні) - це такі, у яких частина приладу потрібно виводити назовні.
 
2️⃣ Спліт-кондиціонери (найпоширеніші) - два з'єднаних блоки, один з них кріпиться зовні, а інший залишається в приміщенні. Монтаж кондиціонерів такого типу набагато складніший , але для професіоналів цілком здійсненний за день. Після того, як в приміщенні підібрано місце внутрішнього блоку, на фасад будівлі виводиться зовнішній.
 
❗️Кондиціонер не повинен знаходитися над спальним місцем і безпосередньо над електроприладами. При роботі з зовнішнім блоком потрібно мати на увазі, що його вага сягає 50 кг, отже, кронштейни необхідно надійно закріпити.
 
Коли всередині і зовні приміщення монтажні роботи закінчені, блоки з’єднують трасою з труб та проводу. Траса має всередині мідні трубочки, по яких під час роботи приладу і надходить холодоагент. Щоб провести трасу кондиціонера, потрібно свердлити стіну професійним перфоратором. Потім монтується дренажна система (трубка  для відведення сконденсованої рідини). Електрику ⚡️ для роботи кондиціонера бажано провести безпосередньо від щитка окремим дротом. Це виключить ризик перевантаження проводки, так як кондиціонер - пристрій великої потужності.
 
‼️ Перед першим запуском кондиціонера необхідно видалити з фреонового шланга повітря, який потрапив туди під час монтажу, і заповнити його фреоном. Повітря з трубки потрібно виключити повністю, для цього знадобиться спеціальна вакуумна техніка.
 
Пишіть чи телефонуйте нам на 0-800-75-75-01 і Ви отримаєте професійний монтаж за приємними низькими цінами, а зараз ще й подарунок - РОЗУМНУ РОЗЕТКУ DOMOS, яка дозволить вмикати/вимикати кондиціонер з телефону.
 

 
 

Щоб бути ближче до нашої компанії та найшвидше дізнаватись наші новини, ласкаво просимо підписатись на наші сторінки:

https://www.instagram.com/domosystems/

https://www.youtube.com/ДомосистемсЧеркаси

https://www.facebook.com/domosistems

https://www.facebook.com/Domos.systems