Категории

Як працює система охорони периметру?

Як працює система охорони периметру?

✔ Перебуваючи в будинку, лягаючи спати, Ви вмикаєте охоронну сигналізацію в режим "Я вдома" і не хвилюєтесь про те, що хтось проникне в будинок, тому що спочатку йому потрібно буде перетнути охорону периметру. Ваш двір буде знаходиться під охороною, коли сам будинок знятий з сигналізації. При спрацюванні якогось датчику - спрацює сповіщення на телефон чи інші необхідні методи (прожектор під час тривоги чи сирена в конкретній зоні, де сталася тривога), що відлякає зловмисника  та попередить Вас.

✔ Або коли Вас немає вдома - завдяки встановленим датчикам периметру та системі Розумного дому Domos можна організувати увімкнення ефекту "присутності". При подачі сигналу спрацювання від датчику, система увімкне світло в будинку, телевізор чи музику. Даний функціонал вже на першому етапі змусить зловмисника задуматися, а чи варто йти далі. Ви ж, через мобільний додаток заздалегідь дізнаєтеся, про те, що у Вас «гості».

Якщо Ви ще додасте до Вашої охоронної системи кілька камер відеоспостереження, тоді навіть перебуваючи на відстані, в разі тривоги з сигналізації Ви завжди зможете подивитися віддалено, що ж у вас відбувається. Найголовніший показник якості вуличного датчика охорони периметра - це стійкість його до помилкових спрацьовувань. Тому в своїх системах ми використовуємо якісні датчики периметру, наприклад CROW EDS 3000. Завдяки унікальній системі оптичного виявлення, що складається з двох незалежних елементів, які працюють в ІЧ-діапазоні, і СВЧ-приймачі вони дозволяють мінімізувати кількість помилкових спрацьовувань, наприклад, на рух птахів або тварин до 35 кг.

Встановивши датчики Crow EDS 3000 в периметрі Вашого двору та під‘єднавши їх до Розумного дому DOMOS Ви вирішите не тільки питання безпеки, але і зможете задіяти охоронні датчики для виконання найрізноманітніших завдань.

Щоб бути ближче до нашої компанії та найшвидше дізнаватись наші новини, ласкаво просимо підписатись на наші сторінки:

https://www.instagram.com/domosystems/

https://www.facebook.com/domosistems

https://www.facebook.com/Domos.systems