Категории

Список новостей

Безпровідна сигналізація

В попередніх постах ми розповідали про типи систем охорони. Зараз розглянемо гібридний вид сигналізації - безпровідна в поєднанні з провідними ⚡️ датчиками руху. Для роботи бездротової сигналізації встановлюємо централь (хаб) Ajax Hub, а також детектори руху, відкриття вікон і дверей, пульти ..
Вся статья

Добавлено: 15.09.2021

Установка пристроїв розумного дому DOMOS

Відчувши зручність роботи системи Розумного дому, наш клієнт продовжує розширювати її можливості ...     Крім вже вподобаних клієнтом автоматизованих систем ⚙️, що ми раніше встановили в будинку: ✅ сигналізації, ✅ охорони периметра, ✅ автоматичних воріт, ✅ відеоспост ..
Вся статья

Добавлено: 28.07.2021

⚠️ Що потрібно знати при встановленні кондиціонера ❄️

Щоб з кондиціонером не виникало проблем, і він довго працював, його необхідно встановити  правильно ✅. Придбавши кондиціонер, слід подбати про професійний монтаж, так як необхідно знати техніку монтажу, щоб уникнути додаткових витрат.   Кондиціонери бувають: 1️⃣ Моноблоч ..
Вся статья

Добавлено: 21.07.2021

Налаштування захисту периметру

Безпека об'єктів охорони неможлива без застосування сучасних електронних пристроїв сигналізації, зокрема, що реагують на рух. Ці пристрої називаються датчиками руху, і саме на них ґрунтується робота всієї охоронної системи периметра, що проходить у відкритому просторі, тобто на вулиці. ❗️Зах ..
Вся статья

Добавлено: 14.07.2021

Як працює система охорони периметру?

✔ Перебуваючи в будинку, лягаючи спати, Ви вмикаєте охоронну сигналізацію в режим "Я вдома" і не хвилюєтесь про те, що хтось проникне в будинок, тому що спочатку йому потрібно буде перетнути охорону периметру. Ваш двір буде знаходиться під охороною, коли сам будинок знятий з сигналізації. При ..
Вся статья

Добавлено: 27.05.2021

Система відеонагляду - одна з основ сучасної безпеки.

Система відеонагляду - одна з основ сучасної безпеки. Вона дозволяє виконувати відразу безліч корисних функцій:   -  цілодобово контролювати територію   -  фіксувати рух в області стеження   -  записувати інформацію в зручний цифровий ф ..
Вся статья

Добавлено: 29.04.2021

Нові можливості провідних сигналізацій.

Можливості новітніх охоронних систем останнім часом значно розширилися. Провідні сигналізації  можуть працювати як автономно так і з підключенням до пультів охоронних компаній. Керування системами може відбуватись зі стаціонарної панелі ⌨️ та з телефону - по GSM чи WiFi. З набуттям зн ..
Вся статья

Добавлено: 25.04.2021

Кондиціонер - інвертор чи звичайний?

Класичні (звичайні) кондиціонери працюють за принципом - увімкнений ✅ на повну потужність або вимкнений. Таким чином бажана температура досягається за рахунок стрибків. Інверторні ж моделі - можуть змінювати швидкість свого обертання і працюють постійно, підтримуючи температуру без стрибк ..
Вся статья

Добавлено: 02.04.2021

Професійні системи відеонагляду

Система відеонагляду - одна з основ сучасної безпеки. Вона дозволяє виконувати відразу безліч корисних функцій: ✓ цілодобово контролювати територію ✓ фіксувати рух в області стеження ✓ записувати інформацію в зручний цифровий формат ✓ віддалено переглядати відео ..
Вся статья

Добавлено: 01.02.2021

Багатофункціональна відеопанель Domos MixPad для керування Розумним Домом

Domos MixPad є головним пристроєм розумного дому, і призначений для з'єднання всіх пристроїв і датчиків розумного будинку в єдину мережу ZigBee. За допомогою нього, Ви можете об'єднати більше 225 різних пристроїв, серед яких розумні розетки, реле, перемикачі, охоронні датчики, камери відеоспостер ..
Вся статья

Добавлено: 25.01.2021

Автоматизація воріт - розумний дім DOMOS

  Автоматизувавши ворота через систему розумного дому DOMOS ви зможете віддалено відкривати ворота, своїм гостям чи службі доставки за допомогою програми в телефоні, онлайн контролювати чи не забули ви їх закрити, йдучи з дому. Також можливо налаштувати автоматичне закриття в разі н ..
Вся статья

Добавлено: 30.12.2020

Системи Контролю і Управління Доступом

Завдання Системи Контролю і Управління Доступом - управляти доступом на задану територію✅⛔️ (кого пускати, в який час і на яку територію). При цьому:   1. обмежувати доступ на задану територію;   2. ідентифікувати особу, яка має доступ на задану територію. Додатково за д ..
Вся статья

Добавлено: 25.12.2020

Встановлення теплового насосу

  Як, зменшити щомісячні витрати на опалення чи зробити процес обігріву будинку більш зручним, не використовуючи для опалення стратегічно не вигідний газ чи не зручне у використанні тверде паливо? - це питання виникає у власників безлічі приватних будинків, особливо з великою площею, з почат ..
Вся статья

Добавлено: 16.12.2020

Монтаж системы управления отоплением через Умный Дом DOMOS

  Наш клиент решил начать построение системы своего умного дома с автоматизации отопления. Установив базовый комплект УМНОГО ДОМА DOMOS “Управления отопления Дома” можна устанавливать различные режимы отопления ☀❄ по удобному и экономному графику, поддерживать необходимую температуру в доме ..
Вся статья

Добавлено: 04.11.2020

Особливості розумної розетки DOMOS

  З Wi-Fi розеткою DOMOS DS-B25 Ви зможете не тільки вмикати / вимикати бойлер, кондиціонер ❄, обігрівач ☀, чайник ☕, ТВ чи світло в акваріумі дистанційно з телефону, але і налаштовувати таймери роботи приладів в потрібний Вам час. Наприклад: - Налаштувати роботу бойлера дві го ..
Вся статья

Добавлено: 16.10.2020

Автоматизация системы управления функционированием басейна

  Системы умного дома позволяют решать самые разнообразные задачи по автоматизации. Например:    Наш клиент попросил автоматизировать систему управления функционированием басейна - с чем Домосистемс отлично справился! Видео работы системы Умного Дома DOMOS& ..
Вся статья

Добавлено: 27.09.2020

Управление шторами через систему Умного Дома DOMOS

   Карнизы для штор с автоматикой DOMOS позволяют управлять шторами через приложение в телефоне Homemate, а также установив удобные автоматические сценарии.    НАПРИМЕР: - открыть шторы в 7 утра, а закрыть в 8 вечера - закрыть шторы при включении канала «Кино» н ..
Вся статья

Добавлено: 14.09.2020

Управление бытовой техникой с Умного дома Domos

  Устали искать нужный пульт? Решить проблему можно с помощью системы Умного дома Domos™, которая объединит управление множеством  устройств в одном приложении HomeMate на телефоне.    Вы можете управлять бытовой техникой, которая имеет возможность управления с помощью ИК ..
Вся статья

Добавлено: 21.08.2020