Категории

Нова S серія IP камер Sparta

Нова S серія IP камер Sparta

Шановні колеги та партнери
Сьогодні ми представляємо Вам нову серію IP камер торгової марки SPARTA - серію S
В серію S ввійшли високотехнологічні камери з технологією Super Starlight і сенсором SONY Starvis Back-illuminated CMOS IMX327.
Що ж таке Super Starlight технологія?
 SPPE20SR20S
Технічні характеристики
Підтримка технології PoE — Є
Сенсор зображення — Sony IMX327
Роздільна здатність зображенння — 3 Мп
Тип об’єктива — монофокальный (2.8 мм)
Відстань підсвітки — 20 м
Підтримка microSD до 128 Гб
 
 
 
 
 
SWPE20SR25S
Технічні характеристики
Підтримка технології PoE — Є
Сенсор зображення — Sony IMX327
Роздільна здатність зображенння — 3 Мп
Тип об’єктива — монофокальный (3.6 мм)
Відстань підсвітки — 25 м
Підтримка microSD до 128 Гб
 
SWPE20X5SR60S
Технічні характеристики

 

Підтримка технології PoE — Є
Сенсор зображення — Sony IMX327
Роздільна здатність зображенння — 3 Мп
Тип об’єктива — трансфокаторний(2,7-13,5 mm)
Управління фокусом — автофокус
Оптичний зум — 5x
Відстань підсвітки — 60 м
 
 
Камери, що використовують технологію Super Starlight, характеризуються відмінною світлочутливістю, широким динамічним діапазоном, а також ефективної компенсацією фронтального та фонового засвічування. Вони створюють зображення високої якості з високим ступенем деталізації навіть в умовах вкрай низької освітленості.
Дана технологія (Super Starlight) представляє новий рівень безпеки для транспортної сфери, роздрібної торгівлі та парковок завдяки своїм неперевершеним характеристикам. Камера не використовує ІК підсвічування або має можливість її відключення, а отже відстань видимості не залежить від дальності підсвічування. Для роботи Super Starlight камери досить мінімального освітлення — до 0,00825 лк (це майже повна темрява). При цьому камера видає повноцінне кольорове зображення гарної чіткості. Камера не переходить в чорно білий режим і бачить вночі в кольорі. В охоронному відеоспостереженні це дуже важливо, коли необхідно зафіксувати, наприклад, колір машини або колір одягу порушника.
Відсутність ІЧ підсвічування зводить нанівець такі її негативні ефекти як: засвічення при появі об’єкта дуже близько, засвічування від автомобільних фар, різницю в зображенні об’єктів з різним ступенем відбиваності (наприклад, сніг і земля, вода і трава). У деяких випадках важливим фактором є маскування камери. У звичайних камерах ІЧ підсвічування, по-перше, завжди займає значне місце на камері, по-друге, вночі видає себе червоними крапками.
  У камерах з технологією Super Starlight в отриманні зображення бере участь тільки об’єктив. Компанія Sony розробила свою систему нічного спостереження на основі нового сенсора SONY Starvis Back-illuminated CMOS IMX327. Шляхом збільшення чутливості датчика включення ближнього інфрачервоного діапазону, сенсор SONY Starvis Back-illuminated CMOS IMX327 відрізняється більш високою продуктивністю візуалізації і призначений спеціально для більш низької освітленості, ніж звичайний сенсор з використанням ІЧ підсвічування.

Використання технології Super starlight в поєднанні з сенсором SONY Starvis Back-illuminated CMOS IMX327 дозволяють досягти вражаючої чутливості зображення і високої якості з високим ступенем деталізації.